25 Şubat 2013 Pazartesi

Hayata su sıçratan fotograf yarışması!

 
 


İlginç bir yarışma haberi paylaşmak istiyorum.

Kano Diyarı, Türkiye’de bir ilke imza atarak ‘Hayata Su Sıçrat’ Kano fotoğraf yarışmasına, kano severleri davet ediyor.

Kano sporunu seven, profesyonel ya da amatör ilgilileri bir araya getirmek isteen "Kano Diyarı" Yarışma Fabrikası işbirliği ile Türkiye'de kanoya olan ilgili arttırmayı hedeflemekte. Bunun yanında kano severlerin kendi kadrajlarından paylaştıkları fotograflar ile de yaklaşan sezon öncesi motivasyonu arttırmayı amaçlıyorlar.

1 Şubat-1 Mart tarihleri arasında "Kano Diyarı" facebook sayfasından katılabileceğiniz yarışma ödülleri ise şöyle;

Birincilik Ödülü : Kompozit Kürek (Clear Blue Hawaii) + Maket Kano
İkincilik Ödülü   : İkinci Kano elbisesi +Maket Kano
Üçüncülük Ödülü:Yelek + Maket Kano
Mansiyon ödülüne hak kazanan katılımcı Maket Kano kazanacak.

Yarışmaya katılmak isteyen kano severler, kanolarının hayatlarına kattığı enerjiyi konu alan fotoğraflar ile oluşturdukları kompozisyonu görüntüleyerek, bunları Kano Diyarı’nın facebook’taki http://www.facebook.com/kanodiyaricom sayfasına yükleyecekler.

İlk dörde giren fotoğraflar 06 - 21 Mart 2013 tarihleri arasında yarışma sayfasından halk oylaması ile belirlenecek ve En fazla oyu alan 4 fotoğraf ödüllendirilecek.


Hayata
Su Sıçrat’ Fotoğraf Yarışması’yla ilgili detaylı bilgi, Kano Diyarı’nın
www.kanodiyari.com web sitesinden veya
www.facebook.com/kanodiyaricom facebook adresinden edinilebiliyor.
 
Meraklılarına bildirilir... :)

13 yorum:

 1. Her sektörün ihtiyacını analiz ederek geliştirilen, satıştan satın almaya, muhasebeden finansa, e-ticaretten personel yönetimine kadar tüm çözümler için DİA yazılım kalitesinden yararlanın.http://www.dia.com.tr/ #Dia #yazilim #DİAYazilim

  YanıtlaSil
 2. Her sektörün ihtiyacını analiz ederek geliştirilen, satıştan satın almaya, muhasebeden finansa, e-ticaretten personel yönetimine kadar tüm çözümler için DİA yazılım kalitesinden yararlanın.http://www.dia.com.tr/ #Dia #yazilim #DİAYazilim

  YanıtlaSil
 3. Uludağ turları, kış mevsiminde keyifli vakit geçirmek, sömestr ve hafta sonu tatillerini değerlendirmek için en önemli fırsat. Türkiye’nin ilk kayak merkezi olma özelliğine sahip Uludağ’da günübirlik, hafta sonu turları ile sömestr tatilleri dolu dolu geçiyor.
  http://www.uludagotel.com.tr/ #uludag #uludagotelleri #uludagturları

  YanıtlaSil
 4. Ankara ve İstanbul gibi büyük kentlere yakın olan, her geçen yıl gelişen ve büyüyen Kartepe Kayak Merkezi’nde hem kayak yapacak hem yüzecek hem aktivitelere katılacak hem de tarihi yerleri göreceksiniz.
  Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen İnternet Sitemizi Ziyaret Ediniz.
  http://www.kartepeotel.com.tr/ #kartepe #kartepeotel #kartepeoteller

  YanıtlaSil
 5. Eğer ilk defa kayak merkezine gelecekseniz tercihinizi önerilen işletmelerden yana kullanmalısınız. Kartalkaya’da nerede kalınır, en iyi otel hangisidir, pistlere yakın otelleri mi seçmelisiniz, sunulan hizmetler nelerdir diye merak ediyorsanız otel yorumlarına ve şikayetlerine bakmalısınız.
  Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen İnternet Sitemizi Ziyaret Ediniz.
  http://www.kartalkayaotel.com.tr/nerede-kalinir/
  #kartalkaya #kartalkayaotel #kartalkayaoteller

  YanıtlaSil
 6. Klima Bakım Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor.
  http://www.klimaservis.com/klima-bakim-servisi/
  #klima #klimaservis #klimabakım

  YanıtlaSil
 7. Sapanca otel fırsatlarından yararlanarak bu hafta sonunu huzur ve konfor içinde geçirmek istemez misiniz? Göz alıcı güzellikteki bu coğrafyada, yeni açılan kaliteli otellerde kalacak, manzaranızın tadını çıkaracaksınız.Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  http://www.sapancaotel.com.tr/
  #sapanca #sapancaotel #sapancaoteller

  YanıtlaSil
 8. Sapanca otel fırsatlarından yararlanarak bu hafta sonunu huzur ve konfor içinde geçirmek istemez misiniz? Göz alıcı güzellikteki bu coğrafyada, yeni açılan kaliteli otellerde kalacak, manzaranızın tadını çıkaracaksınız.Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  http://www.sapancaotel.com.tr/
  #sapanca #sapancaotel #sapancaoteller

  YanıtlaSil
 9. Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğraf merkezi olan Foto Life, kurumsal ve özel çekimlerden 360 derece sanal tur dahil görsel sektörün her alanında verdiği çekim hizmetine bir de düğün fotoğrafçılığını eklemiştir. Tecrübeli ekibi ve kreatif bakış açısı ile gelin ve damat adaylarına profesyonel hizmet sunmaktadır.
  http://www.dugun-fotografcisi.com.tr/hakkimizda/
  #dugunfotogracisi #dugunfotografcekimi #fotografcilikegitim

  YanıtlaSil
 10. SEO Akademi, teknolojiyi ve çağın gelişmelerini yakından takip ederek yüksek standartta eğitim vermektedir. Yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, çağın gereklerine ayak uyduran, yeteneklerinin farkında bireyler yetiştirmek ve kurumlara özel çözümler sunmak ilkesiyle hareket eden eğitim merkezimiz sahip olduğu yetkinlikler ile sektöründe en güvenilir ve güçlü eğitim kurumudur.
  http://www.seoegitimzirvesi.com/hakkimizda/
  #seo #seoeğitimi #seoakademi

  YanıtlaSil
 11. Klima satın almak ve kullanmak sanıldığı kadar kolay değil aslında. Evinize en uygun cihazı almak için iyi bir sektör, marka ve fiyat araştırması yapmanız gerekebilir ya da klima uzmanlarından yardım alarak, en popüler ve kaliteli klimaları seçebilirsiniz.
  daha fazlası için http://www.klima.com.tr/klima-nasil-kullanilmali/
  ‪#‎klima‬ ‪#‎klimanasılkullanılmalı‬ ‪#‎klimanasılkullanılır‬

  YanıtlaSil
 12. Firmalara ve firmaların SEO departmanlarına kurumsal web sitelerini düzenlemelerini sağlayacak optimizasyon terimlerini, kriterlerini, aşamalarını ve araçlarını öğretecek, Google’da üst sırayı yakalayacak siteleri bünyelerinde hazırlamalarını sağlayacak eğitimlerde siz de yerinizi ayırtın…
  http://www.seoakademi.com.tr/egitimler/kurumsal-seo-egitimi/
  #seo #seoakademi #kurumsalseo

  YanıtlaSil
 13. Alanya satılık daire sahibinden Mahmutlar Ucuz Daireler en iyi fiyat
  Alanya satılık daire

  YanıtlaSil