17 Aralık 2012 Pazartesi

Aralık'ta Sörf Başkadır...

Başkadır fakat Akdeniz'de, başkadır keşke olsa da Ege'de... Alanya'dan çok güzel fotograflar geldi, insanın bu güzel havayı ve masmavi denizi gördükçe gri, soğuk ve trafiği bolca üzerine serpilmiş İstanbul'dan arada sırada kaçası geliyor. Sadece arada sırada mı? :)

Fotografları görüp ben de gidicem diyenler için adres Çapasunta. Kendileri ile iletişime geçerseniz mutlaka yönlendirilir, malzemesiz de kalmazsınız. Hiç lami cimi yok fotograflar çok güzel değil mi?

Daha fazlası için tık tık..


Fotograflar: Mehmet Bora
Yer : Damlataş

4 yorum:

 1. Hi! I am sometimes staying in Antalya and Side and I saw some pretty good waves there a couple of times. Could you connect me to someone in that area, who know some good spots and would go surfing with me? Thanks! ! ! Anja

  YanıtlaSil
 2. Kıbrıs tatilinizde nereleri görmeniz gerekiyor, Kıbrıs’ta gezilecek yerler nereler, en meşhur bölgeler nerede diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Kıbrıs gezilecek yerler rotanızı bizimle birlikte oluşturabilirsiniz.
  http://www.otelkibris.com.tr/gezilecek-yerler/ #otel #kıbrısotel #tatil

  YanıtlaSil
 3. Kapalı alanlarda en uygun klima modellerinden biri olarak bilinen yer tipi klimalar, değişen kapasiteleri ile her mekan için özel olarak kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen İnternet Sitemizi Ziyaret Ediniz.
  http://www.mitsubishiklima.com.tr/klima/ev-ofis-klimalari/yer-tipi-klima/
  #yertipiklima #yertipiklimafiyatları #mitsubishiyertipiklima

  YanıtlaSil
 4. Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek, hobinizi profesyonelliğe taşımak ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için en iyi fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ailesiyle tanışın!
  http://www.fotografcilikkursu.com.tr/ #fotoğrafçılıkkursu #fotoğrafçılıkkursları #fotoğrafçılıkkursufiyatları

  YanıtlaSil